'cart-menu' ) ); ?>

קודי קופון ברשת: איפה מוצאים ולמה צריך לשים לב

על ידי  |  אין תגובות

קודי קופונים ברשת: איפה מוצאים קודי הנחה לחנויות אונליין

כל מה שצריך לדעת על קודי קופון ואיך משתמשים בהם

אם היו צריכים להכריז על חביב הקהל הישראלי בתחום הקניות ברשת קוד הנחה ללא ספק היה הזוכה.

אנחנו הישראליות, מתות על קודי קופון ולפעמים מרגיש שזה יותר שווה לנו מאשר הנחה גורפת על כל האתר. יש משהו בהקלדת הקוד שמרגיש כאילו הרווחנו כפול, הקו האדום שמוחק סכום, ההורדה האוטומטית מסכום הקניה – כל זה ועוד מרגשים אותנו כל פעם מחדש ונותן לנו תחושת ניצחון קטנה כל פעם מחדש. אחד השאלות הכי פופלולארית ברשת היא "האם יש קוד קופון ל…?. ובצדק, אם אנחנו יכולות לקבל הנחה אז למה לא?

ולמי שלא יודעת, קוד קופון זה קבוצת מספרים ו/או אותיות שמכניסים בשדה המתאים בקופה בחנות האונליין כדי לקבל הנחה או הטבה.

אז איך בכלל מוצאים קודי הנחה ולמה צריך לשים לב?

 1. בראש ובראשונה, אני ממליצה להירשם לניוזלטרים של האתרים שאתן אוהבות כי זו הדרך הכי טובה לקבל עדכונים על סיילים וקופונים באופן שוטף.
 2. אם אתן ממש רוצות להיות מעודכנות, אז בעת רישום למועדון הלקוחות באתרים הישראליים האהובים עליכן תוכלו להשאיר מספר טלפון ומחלק מהם תקבלו גם אסמסים.
 3. למי שלא מתחשק להיות כל כך מחוברת למיילים ואסמס יכולה להיכנס באופן ייזום לאתרי האונליין ופשוט לראות מה קורה.
 4. כמובן שדרך נוספת היא להתעדכן בקבוצת השופינג שלי בה אני מעדכנת על קודי ההנחה הכי שווים ברשת, כולל גם בלעדיים.אה ואני גם מחלקת מתנות שוות מדי פעם.
 5. מדי פעם אפשר להציץ בעמוד קודי ההנחה שלי שמתעדכן מפעם לפעם.
 6. ואם אתן רוכשות אדוקות בחו"ל שקונות מכל מקום ולא מפחדות מחברות שילוח, יש אתרים שלמים שמאגדים את כל הקופונים שמסתובבים ברשת אבל ייתכן שחלק מהקופונים זמינים רק בארה"ב.

למה צריך לשים לב כשמשתמשים בקודי הנחה.

 1. תוקף הקוד: קודי הנחה מטבעם לרוב מוגבלים בזמן, (אבל לא תמיד, ראו ערך קוד קופון לאסוס שתקף כמה שנים – 17% הנחה בקניה מעל 50 פאונד עם הקוד IL17). איך תוכלו לדעת? התאריכים לרוב מצוינים באותיות הקטנות.
 2. מגבלות: בהרבה מהקודים יש כל מיני סייגים למשל הנחה רק על קניה ראשונה, על קטגוריה מסוימת או פריט מסוים, מעל רכישה בסכום מסוים, האם תקף רק במדינה מסוימת ועוד. אז שוב, תקראו את האותיות הקטנות לפני שאתן ממלאות את העגלה בפריטים שאולי לא תקבלו עליו את ההטבה שחשבתן.
 3.  איפה שמים את הקוד: בחלק מהאתרים השדה של קוד ההנחה מאוד ברור ובולט ובחלק מהאתרים השדה מוחבא כאילו יש להם איזשהו סוג של תקווה שנשכח, לא נמצא או לא נשים לב. אתרים שחושבים על חוויית הרכישה שלנו גם ישכילו להזכיר לנו בצ'קאאוט שמחכה לנו קוד וגם יגידו לנו מהו כדי לא לאלץ אותנו ללכת ולחפש אותו בעצמנו.
 4. לבדוק שהקוד באמת עובד: שימו לב שכשאתן מכניסות את הקוד, סכום ההנחה אכן נרשם לפני שאתן משלמות. אם יש בעיה תבדקו אם הכנסתן את הקוד הנכון ואם עדיין יש בעיה אז פנו לשירות לקוחות.
 5. אם יש כפל קודים (לרוב אין): מה זה כפל קודים? למשל הנחה של 20% עם הקוד ANNABRODY וקוד של 15% על קניה ראשונה. ברובהמוחלט של המקרים, לא תוכלו להנות משני קודי הנחה באותו זמן ותצטרכו לבחור את הקוד שיותר שווה לכן להשתמש בו.
 6. אם יש כפל מבצעים: לפעמים הקוד תקף גם על מוצרים בסייל ולפעמים לא.

בסופו של דבר, תזכרו שקוד קופון זה פשוט מתנה שכיף לקבל.

מה הדרך הכי טובה בשבילכן למצוא קודי הנחה?

בואו לראות רשימה ארוכה של קודי הנחה כאן ואתרים שווים בארץ ובעולם.

הרשמו לניוזלטר שלי

את/ה צריך/ה להיות מחובר כדי לכתוב הודעה. התחברות

תגובתך בבקשה